2024
III Ogólnopolska Konferencja
 

Forum Ginekologii i Położnictwa

innowacje, trendy, kontrowersje

 
Novotel Warszawa Airport
 

Patronat Honorowy
Prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej

 
Naczelna Izba Lekarska

Patronat naukowy

 
Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położnikóws
WUM

Kierownik naukowy konferencji

 

prof. dr hab. n. med.
Piotr Węgrzyn

Kierownik Kliniki Położnictwa, Perinatologii i Ginekologii w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na ul. Żwirki i Wigury 63a, którą zorganizował od podstaw w powstałym w 2015r. Dziecięcym Szpitalu Klinicznym, obecnie wchodzącym w skład UCK WUM.

Specjalizuje się w diagnostyce prenatalnej (w tym inwazyjnej tj. amniopunkcja, biopsja kosmówki, kordocenteza), perinatologii, genetyce rozrodu, ultrasonografii ginekologiczno-położniczej oraz terapii płodu. Członek Zarządu Sekcji Diagnostyki Prenatalnej Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

Zainteresowała Cię tematyka konferencji?

 

Zostaw swoje dane, a zostaniesz jako pierwszy poinformowany o terminie kolejnej konferencji! Dodatkowo otrzymasz możliwość zakupienia biletu w PRZEDSPRZEDAŻOWEJ cenie!

 

RELACJA z I edycji „Forum Ginekologii i Położnictwa”

 

W czasie 2 dni odbyliśmy 7 merytorycznych sesji, a w tym 40 eksperckich wykładów wygłoszonych przez najwybitniejszych prelegentów! Serdecznie dziękujemy za aktywny udział wszystkim Prelegentom, Partnerom i Uczestnikom.

Zobacz fotorelację!

Patronat medialny

 
Forum Położnictwa i Ginekologii

Kontakt Masz pytania?
Napisz do nas lub zadzwoń

 
BIURO OBSŁUGI KLIENTA

KWESTIE ORGANIZACYJNE:

Małgorzata Prętka

Malgorzata.Pretka@forum-media.pl
tel. 530 210 372

KONTAKT DLA FIRM:

Monika Tuchołka

Monika.tuchołka@forum-media.pl
tel. 502 237 998

Forum Ginekologii i Położnictwa

Innowacje, trendy, kontrowersje
to wydarzenie organizowane dla lekarzy stawiających na rozwój oraz chcących ugruntować już posiadaną wiedzę. Tematyka spotkań jest niezwykle bogata – obejmuje zarówno aktualne, lecz wciąż kontrowersyjne zagadnienia, jak i nowości w tej specjalizacji.
Wykłady prowadzone są przez najlepszych specjalistów w kraju, którzy na przykładzie własnej praktyki przedstawią standardy postępowania z pacjentką w gabinecie lekarza. To doskonała okazja do wymiany doświadczeń, wartościowych dyskusji i uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania.
 
@Copyright 2022 Forum Media Polska